bok@kredyt24.edu.pl

Chwilówka na prezenty na Mikołajki

Mikołaj kocha wszystkie grzeczne dzieci i wszystkim przynosi wspaniałe prezenty. Bycie Mikołajem dnia 6 grudnia to nie tylko ogromny zaszczyt ale i spory wydatek zwłaszcza, że przed nami jeszcze Boże Narodzenie i Sylwestrowe szaleństwo. Już teraz należałoby mieć zgromadzone na koncie rezerwy finansowe by móc sprostać wydatkom jakie nas czekają. A co z najmłodszymi którzy w noc 6 grudnia szykują na szafce obok choinki ciastko i mleko dla Świętego Mikołaja, na kominku wieszają kolorową skarpetę i przez cały dzień są tak uroczo grzeczni. Im akurat nie można odmówić niczego. Tylko skąd na to wszystko wziąć pieniądze. Z myślą o takich wydatkach powstają szybkie pożyczki pozabankowe. Wystarczy tylko Twój dowód byś mógł spełnić marzenie swojego dziecka i kupić mu wspaniały prezent.

Mini pożyczka wielka radość

Każdy z nas może być Świętym Mikołajem. Łzy wzruszenia nawet u największego twardziela potrafi wywołać słodka uśmiechnięta buzia urwisa. Dla takich chwil warto żyć. Nie myśli się wtedy o wydanej gotówce i o pożyczce zaciągniętej na ten cel.

Prezenty kupujmy roztropnie

Dzieciom nie powinniśmy odmawiać prezentów ale dla dorosłych nie musimy już ich kupować. Jeśli sprawiamy takie przyjemności za pożyczone pieniądze musimy pamiętać, że nie wszystkim ludziom dorosłym podobają się otrzymane prezenty. Większość z nich po świętach ląduje na allegro lub innych serwisach jak większość nietrafionych zakupów. Zastanówmy się więc czy za oprocentowaną pożyczkę warto kupować drogie prezenty wszystkim domownikom czy wystarczy drobny upominek by poczuli magię tego wyjątkowego dnia i to że o nich pamiętamy.
Więcej na temat świątecznych wydatków i sposobów na ich finansowanie znajdziesz tutaj.